Dėmesio! Mūsų svetainėje yra naudaojami slaupakai. Naršydami mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su butinųjų slapuku naudojimu.
Skaityti daugiau

Gijona
Telefonas
El. paštas
Darbo laikas
I–V 7.30–16.00 val.

Apie mus

Apie mus

Uždaroji akcinė bendrovė „Gijona“ įkurta 1996 m., kaip privataus lietuviško su vokiško kapitalo dalimi įmonė. Bendrovė yra įsikūrusi Kęstučio g. 1M, Lentvaryje, Trakų rajone. UAB „Gijona“ – tai elektronikos gamybos ir paslaugų firma, vykdanti įvairias užsakovų užduotis pagal jų pateiktą techninę dokumentaciją.

Įmonės veikla:

Nuo pat įsikūrimo mūsų pagrindiniai užsakovai yra Vokietijos įmonės, kurioms tenkanti produkcijos dalis sudaro iki 98% mūsų veiklos. Ilgus metus trunkantis bendradarbiavimas su tais pačiais užsakovais parodo mūsų patikimumą ir aukštą gaminių kokybę. Šiuo metu įmonėje dirba apie 100 kvalifikuotų darbuotojų.

Mūsų privalumai:

  • geras kokybės ir kainos santykis;
  • gebėjimas operatyviai prisitaikyti prie naujų užsakovo poreikių;
  • patikimumas.

Mūsų tikslai, siekiai ir prioritetai atsispindi Kokybės politikoje.

UAB „Gijona“ veikiančių procesų valdymas, siekiant aukščiausios kokybės gaminamiems produktams, jau nuo 2008 metų yra įvertintas LST EN ISO 9001:2015 sertifikatu TÜV CERT sertifikacinės įstaigos TÜV Thüringen e.V. Šio sertifikato atitikimas iki šių dienų byloja apie sklandžią mūsų komados darbą.

UAB „Gijona“ gamybos procesų technologinėse operacijose naudojami pažangūs, šiuolaikiniai įrenginiai, įrankiai, medžiagos ir komplektuojami gaminiai

Apie įmonę

UAB „Gijona“ yra elektronikos gamybos įmonė Lietuvoje, teikianti paslaugas pagal klientų dokumentaciją. Mūsų pagrindiniai privalumai: aukšta kokybė, geri kainos pasiūlymai, lankstumas ir patikimumas.

Mūsų kontaktai

Telefonas: (+370) 52820698

El. paštas: info@gijona.lt

Kęstučio g. 1M, Lentvaris, LT-25124, Trakų r.

Darbo laikas: I–V 7.30–16.00 val.

Telefonas
El. paštas
Darbo laikas
I–V 7.30–16.00 val.