Dėmesio! Mūsų svetainėje yra naudaojami slaupakai. Naršydami mūsų svetainėje, Jūs sutinkate su butinųjų slapuku naudojimu.
Skaityti daugiau

Gijona
Telefonas
El. paštas
Darbo laikas
I–V 7.30–16.00 val.

Kokybės užtikrinimas

Kompetentingi ir motyvuoti, pastoviai pasiruošę mokytis, nuosekliai gerinti ir tobulinti mūsų technologijas ir gamybos metodus UAB „Gijona“ darbuotojai vysto, gamina ir realizuoja pasižyminčios kokybės elektroninius prietaisus, metalo gaminius, atlieka SMD montažą, ričių ir transformatorių vyniojimą, laidų ir kabelių paruošimą, glaudžiai bendradarbiaudami su mūsų klientais, tiekėjais ir kitais partneriais.

Mes jau nuo 2008 metų dirbame pagal kokybės ISO 9001 standartą. Reguliarūs vidiniai ir išoriniai auditai patvirtina, kad įmonė nusiteikusi tobulėti ir kiekvieną gamybos žingsnį paremti kokybe.

Gamyboje naudojami matavimo prietaisai bei matavimo įranga yra tikrinami ir kalibruojami pagal nustatytą periodinės patikros ir kalibravimo tvarką.

Apie įmonę

UAB „Gijona“ yra elektronikos gamybos įmonė Lietuvoje, teikianti paslaugas pagal klientų dokumentaciją. Mūsų pagrindiniai privalumai: aukšta kokybė, geri kainos pasiūlymai, lankstumas ir patikimumas.

Mūsų kontaktai

Telefonas: (+370) 52820698

El. paštas: info@gijona.lt

Kęstučio g. 1M, Lentvaris, LT-25124, Trakų r.

Darbo laikas: I–V 7.30–16.00 val.

Telefonas
El. paštas
Darbo laikas
I–V 7.30–16.00 val.